Здається, навіщо кріплення для монітора, якщо вони і так вже йдуть у комплекті з підставкою. Розмістив на необхідному місці і все. Але все набагато цікавіше. По-перше, всі монітори виробляються з різною діагоналлю, а по-друге, не у всіх є багато місця на робочому столі для того, щоб встановити монітор саме такого розміру, як ми хочемо.
Саме тому купити кронштейн для монітора https://promua-group.com/ergonomichnoe-oborudovanie/kronshtejsh-dlya-monitora виявляється дуже навіть гарним рішенням. З його допомогою можна одразу вирішити декілька задач та зробити більш комфортною свою роботу.
Переваги кронштейнів
До основних плюсів такого обладнання можна віднести наступне:
- дане кріплення можна прикрутити до стіни або стола, тому повністю звільняється робочій простір;
- існують моделі кронштейнів з кріпленнями для декількох моніторів – це зручно для роботи, особливо для спеціалістів у ІТ сфері;
- жодна підставка не має поворотного механізму, є можливість встановити будь-який нахил або кут. Зробили роботу, розвернули й можна зручно дивитись фільм на кріслі чи дивані, якщо працюєте вдома;
- дані запчастини універсальні! Вони підходять практично для кожного монітора. При виникненні складностей у монтажі адаптер вирішить цю проблему.
Критерії та головні питання для вибору
Перше на що слід звернути увагу – це навантаження на механізм. Коли у вас дуже великий монітор, краще обрати кронштейн з запасом 3 кілограми. У таких приладах не багато відмінностей, але вони все ж таки є.
Більшість моделей кріпитися завдяки маточині, але для неї у столі повинна бути спеціальна виїмка, коли її немає треба купувати з кріпленням на стіну або підставкою.
Кронштейни потрібні не тільки для комп’ютерних моніторів, а й для телевізійних також. Як дізнатись, яке саме на вашому пристрої кріплення? На задній частині повинні бути кріпильні отвори та помітка «VESA-Сумісність».
Бюджетні моделі виготовляють з похило-поворотним механізмом. А більш дорогі сегменти доповнюються колінчастими засобами. Це дозволяє вибрати будь-яке положення та нахил. Для таких кронштейнів потрібен вільний простір за столом не менше 20 сантиметрів.
Зверніть увагу на сумісність отворів та кріплень. На ринку практично всі моделі мають по 4 отвори на відстані 75 або 100 міліметрів.
Види обладнання
Усі кронштейни поділяться на чотири види. Це настінні, настільні, стельові та мультикріплення. Якщо простір дуже обмежений краще обрати настінний варіант.
Кожен монітор містить два дроти. Перший для підключення у розетку, а другий для показу зображення. Якщо їх не сховати, то візуально буде виглядати не дуже красиво та охайно. Тому багато кріплень для цих пристроїв оснащені організацією проводів. При виборі обов’язково звертайте на це увагу.
А якщо не має отворів для кріплення чи можливо встановити кронштейн? Так, це робиться за допомогою адаптера. Прилад з’єднують вже з наявним монтажним місцем або слотом на моніторі та забезпечують стандартизований монтажний інтерфейс VESA.
Такі прилади коштують не дорого та доступні кожному, але їх якість та фірма виробника – це головний критерій при виборі. Якщо кріплення не якісні та поганий матеріал, а виробник зовсім не відомий – краще відмовитись від покупки. Встановивши такий кронштейн монітор просто впаде, може розбитись та суттєво пошкодитись, а його вартість в десятки разів перевищує ціну кронштейна. Тож якість та довіра перевіреним брендам – це запорука успіху у виборі надійного кронштейна!